UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu rzecznik konsumentów nie podaje nazwy tej firemki??? A tak poza tym niech przyjdą do mnie. To wylecą lotem czarterowym przez te okno

kkkkk1

Anuluj