UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu rzecznik konsumentów nie podaje nazwy tej firemki??? A tak poza tym niech przyjdą do mnie. To wylecą lotem czarterowym przez te okno
kkkkk1
Czemu rzecznik konsumentów nie podaje nazwy tej firemki??? A tak poza tym niech przyjdą do mnie. To wylecą lotem czarterowym przez te okno
kkkkk1