Wybrany wątek opinii

Moim zdaniem pod tym artykułem też powinniście wprowadzić cenzurę jak pod tym o zabiciu chłopaka na Robotniczej....
(2025.09.16)
Uzasadnij.
Miszkurka2000 (2025.09.16)
Zluzuj majty chloptasiu
(2025.09.17)
Cierpisz trollu, cierpisz i dobrze.
(2025.09.17)
kundel?
(2025.09.17)
Powrót do komentarzy