A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
XXI wiek a w Polsce nadal gusła i zabobony
Powiedział osoba, która nie uczestniczy w mszach, chyba że przeszkadza.
A co ze zmianą Proboszcza w najmniejszej elblaskiej parafii św. Floriana ?
Parafianie przenoszą sie do Doroty i Jerzego na Bema
Czy Biskup tego nie widzi ?
Super, że człowiek z naszej ziemi. Duża nadzieję dla Kościoła Diecezji Elbląskiej.
Zobaczymy jak będzie
Super!!!
biskup diecezjalny powinien byc z zewnątrz, zeby uniknąć układów.....
Piszą komentarze, że nic ich to nie obchodzi, a nawet kalafiorem im to wisi. Więc skoro tak to czemu czytają tego rodzaju artykuły i głoszą swój brak ich zainteresowaniem. Jeśli coś mnie nie interesuje to nie głoszę tego wszem i wobec. Przecież naprawdę nikogo nie obchodzi fakt, że kogoś coś nie obchodzi.
Jezus Chrystus w ewangeliach nic nie wspominał o chęci stworzenia kapłaństwa, biskupów czy celibatu - to ludzie stworzyli system - to bardzo ciekawe.
Za każdym księdzem stoi demon walczący o jego upadek. Jeśli mamy język by ich krytykować, ... musimy mieć też język, by się za nich modlić. Św. Teresa z Avila
Jak ci wisi, to po co komentujesz? Acha... jednak nie wisi...