39
13.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
XXI wiek a w Polsce nadal gusła i zabobony
(2025.09.13)

info

9  
  15
Powiedział osoba, która nie uczestniczy w mszach, chyba że przeszkadza.
bra (2025.09.13)
A co ze zmianą Proboszcza w najmniejszej elblaskiej parafii św. Floriana ? Parafianie przenoszą sie do Doroty i Jerzego na Bema Czy Biskup tego nie widzi ?
(2025.09.13)

info

8  
  2
Super, że człowiek z naszej ziemi. Duża nadzieję dla Kościoła Diecezji Elbląskiej. Zobaczymy jak będzie
(2025.09.13)

info

16  
  10
Super!!!
(2025.09.13)

info

13  
  8
biskup diecezjalny powinien byc z zewnątrz, zeby uniknąć układów.....
(2025.09.13)

info

4  
  5
Piszą komentarze, że nic ich to nie obchodzi, a nawet kalafiorem im to wisi. Więc skoro tak to czemu czytają tego rodzaju artykuły i głoszą swój brak ich zainteresowaniem. Jeśli coś mnie nie interesuje to nie głoszę tego wszem i wobec. Przecież naprawdę nikogo nie obchodzi fakt, że kogoś coś nie obchodzi.
Na zdar (2025.09.13)
Jezus Chrystus w ewangeliach nic nie wspominał o chęci stworzenia kapłaństwa, biskupów czy celibatu - to ludzie stworzyli system - to bardzo ciekawe.
(2025.09.13)

info

6  
  6
Za każdym księdzem stoi demon walczący o jego upadek. Jeśli mamy język by ich krytykować, ... musimy mieć też język, by się za nich modlić. Św. Teresa z Avila
MMi (2025.09.13)

info

10  
  4
Jak ci wisi, to po co komentujesz? Acha... jednak nie wisi...
HMCh (2025.09.13)