39
13.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nawet przystojny-:)
(2025.09.13)
Gratulacje. Trzeba mieć wiarę w to, że to porządny człowiek jest. Mała uwaga. Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję. Kolejny artykuł czy informacja opatrzona taką informacją. Mamy teraz nie taki zwykły PortEl. Mamy teraz PortEl cnotliwy. Gratulacje.
Czy (2025.09.13)

info

10  
  9
@Irek Szaf - Nie będziesz a teraz módl się i błagaj o przebaczenie.
zakonnik (2025.09.13)
kler + pis = kasa. a za kasę, jak wiadomo kościół katolicki nawet boga gotowy się wyprzeć.
(2025.09.13)
@RodemzElbląga - Jest jeszcze ktoś co go to interesuje
(2025.09.13)
Kto to jeszcze łyka
(2025.09.13)

info

10  
  14
Kasa misiu kasa
(2025.09.13)
Pierwszy raz słyszę że jest wiara w kościół. Ja wierzę w Boga, jego przykazania i staram się przestrzegać przykazania kościelne.
(2025.09.13)
@zakonnik - "a teraz módl się i błagaj o przebaczenie. " - a niby dlaczego ma błagać, bo prawdę napisał?
(2025.09.13)
Możesz mówić tylko za siebie. Każdy wybiera swoją drogę. Lewactwo tego nie zmieni.
bra (2025.09.13)