A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To lepiej było nie czytać, nie komentować. Amen :)
Polak i wspaniały człowiek. Wszystkiego dobrego i zdrowia, życzę nowo wybranemu Biskupowi.
@bra - Skrajne lewactwo - to partia która za pieniądze pracujących uczciwie polskich podatników, kupuje sobie głosy socjalem u niechcących nigdy pracować. Zgadnij jaka to partia, panie BRA i nie jest to PO
Absolutnie nie, a Wiesz dlaczego?
Bo nie mafii związkowej, która tylko broni swoich klakierów
Już wolę wierzyć w latającego stwora spaghetti niż w tego kato Boga, taniej wychodzi.
@Na zdar - "Więc skoro tak to czemu czytają tego rodzaju artykuły i głoszą swój brak ich zainteresowaniem. " - Gdyż Wy tak samo robicie, czyż nie?
Poprzednik Biskupa kompletnie nie interesował się starszymi i chorymi księżmi z diecezji - niech Bóg ma w opiece nowego Biskupa i przeleje w jego serce miłosierdzie.
Jest niedziela. Setki tysięcy wiernych będzie się modlić. Wierzę w jednego Boga, Ojca wszechmogącego, ... Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół. Kościół powszechny został założony przez Jezusa Chrystusa ale w jaką stronę od lat Kościół zmierza? W stronę świętości czy czeluści piekielnych? Oby Biskup kroczył właściwą ścieżką.
Sensacja na miarę newsa w gazecie lokalnej. Hahahahhaa to jest już żenujące.