UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piszą komentarze, że nic ich to nie obchodzi, a nawet kalafiorem im to wisi. Więc skoro tak to czemu czytają tego rodzaju artykuły i głoszą swój brak ich zainteresowaniem. Jeśli coś mnie nie interesuje to nie głoszę tego wszem i wobec. Przecież naprawdę nikogo nie obchodzi fakt, że kogoś coś nie obchodzi.
Na zdar