UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pierwszy raz słyszę że jest wiara w kościół. Ja wierzę w Boga, jego przykazania i staram się przestrzegać przykazania kościelne.
Pierwszy raz słyszę że jest wiara w kościół. Ja wierzę w Boga, jego przykazania i staram się przestrzegać przykazania kościelne.