UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uhonorować właścicielkę i personel instytucji złotymi medalami - tyle dobra co one wniosły dla tego miasta i mieszkańców.... co teraz z nami będzie.

Tubylec.

Anuluj