Wybrany wątek opinii
Uhonorować właścicielkę i personel instytucji złotymi medalami - tyle dobra co one wniosły dla tego miasta i mieszkańców.... co teraz z nami będzie.
Do moderacji
Odpowiedz
26
1
@Tubylec. - Może im w nagrodę Misiek POstawi Piekarczyka. Póki co tylko to mu wychodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
@Jawamwojtaniewybierałem - podobnie jak towarzyszowi ujadanie
Do moderacji
Odpowiedz
0
1