Wybrany wątek opinii

Uhonorować właścicielkę i personel instytucji złotymi medalami - tyle dobra co one wniosły dla tego miasta i mieszkańców.... co teraz z nami będzie.
Tubylec. (2025.09.04)
@Tubylec. - Może im w nagrodę Misiek POstawi Piekarczyka. Póki co tylko to mu wychodzi.
Jawamwojtaniewybierałem (2025.09.04)
@Jawamwojtaniewybierałem - podobnie jak towarzyszowi ujadanie
(2025.09.05)
Powrót do komentarzy