43
28.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Polexit - Nikt ciebie nie knebluje, a z tym Polakiem, po Twoich wpisach to bardzo dyskusyjne
(2025.08.28)
święta prawda, juz od 35 lat nie ma solidarnosci, sa tylko pacholki pisiorskie
kosynier (2025.08.28)
@33 - Ja też żyje mam 82 lata i widzę co Kaczorowo wyprawia
(2025.08.28)
Kaczorowo i Tuskowo razem byli w jednej lidze, to oni układali się z komuchami, są siebie warci- a Donek zatroskany mówił " policzmy głosy".. komuchy odkroiły sobie 65 % tortu I resztę ochłapów rzucili Solidarności, a przecież niepowinni się na taki podział zgodzić w tamtym momencie to Solidarność liczyła 10 mln ludzi a PZPR się zwijała. Ci ówczeŝni negocjatorzy potrafili się tylko jak dzisiej kłòcić o stołki I władzę a nie o kraj I ludzi.. ech zmarnowane lata.. niby jest lepiej jak było, ale przecież mogło być o wiele piękniej
Staruszek portier (2025.08.28)
Ja byłam w 1980r w solidarności i teraz się wstydzę
(2025.08.28)

info

5  
  1
Na haśle SOLIDARNOŚĆ jakie wyrosły fortuny, posadki, stołki poselskie, prezesy, dyrektory, wojewody, premiery, presydenty... tylko biedakom pozostał wiatr z piachem w oczy. Kiedyś bolesław b. jezdził do moskwy. Tearz karolek kolejny jezdzi do łoszynktonu. Jeżdzili po, ,błogosławieństwo, ,...
(2025.08.29)
A na elbląskiej solidarności i papierach sb w ipn wyrósł karolek....
(2025.08.29)
Bo to jest właśnie solidarność = koryto.
(2025.08.29)

info

0  
  0
@Staruszek portier - Solidarność jest tylko Wałęsy i Tuska a nigdy nie była Kaczyńskich!!! Kaczyńscy się tylko przykleili a potem zawłaszczyli tylko dla siebie, ,Solidarność". Dziś Solidarność jest tylko PiSowska a nie Polska.
(2025.08.29)
co ma wspólnego dzisiejsza solidarność z naszą prawdziwą. Solidarnością Wałęsy, Lisa, Borusewicza. Pozdrawiam legendy Solidarności.
(2025.08.30)

info

1  
  0