Wybrany wątek opinii

NIE Jesteście żadną Solidarnością, jesteście tylko zwykłymi cwaniakami, uzurpatorami i przebierańcami!. Marzeniem niespełnionym Knypka.
(2025.08.28)
święta prawda, juz od 35 lat nie ma solidarnosci, sa tylko pacholki pisiorskie
kosynier (2025.08.28)
Powrót do komentarzy