Wybrany wątek opinii

Halo POrtelu a gdzie mój komentarz?! Dalej kneblujecie usta Polakom? Komu wy służycie?
Polexit (2025.08.28)
@Polexit - Obawiam się, że oni nie wszystko po Polsku rozumieją. Po za tym to powski organ. Czego się spodziewasz? Zapytaj o kpo i już wystarczy?
(2025.08.28)
@Polexit - a ty?/nie myślę o pisie/
(2025.08.28)
@Polexit - Nikt ciebie nie knebluje, a z tym Polakiem, po Twoich wpisach to bardzo dyskusyjne
(2025.08.28)
Powrót do komentarzy