Wybrany wątek opinii
Halo POrtelu a gdzie mój komentarz?! Dalej kneblujecie usta Polakom? Komu wy służycie?
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Polexit - Obawiam się, że oni nie wszystko po Polsku rozumieją. Po za tym to powski organ. Czego się spodziewasz? Zapytaj o kpo i już wystarczy?
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@Polexit - a ty?/nie myślę o pisie/
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Polexit - Nikt ciebie nie knebluje, a z tym Polakiem, po Twoich wpisach to bardzo dyskusyjne
Do moderacji
Odpowiedz
5
3