19
27.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Staruszek portier. - "By kiedyś w przyszłości narodził sie jeszcze raz prawdziwy Kościuszko" I żeby za nim poszedł cały naród prawdziwych Polaków- bez tych farbowanych przebierańcow
Klm. (2025.08.27)
@kombatant - Solidarność Dudy tuba PiSu
(2025.08.27)
@Staruszek portier. - Będziesz człeku i nie jesteś staruszkiem tylko szczeniakiem pisu
(2025.08.27)
Oglądamy prawdę którą KACZOR chce zmienić
(2025.08.27)

info

4  
  2
Robotnicy wywalczyli ale niestety nie dla siebie
(2025.08.27)

info

3  
  0
jest tam ten po podstawówce, co walczył z komuną kradnąc spirytus?
cccpis (2025.08.27)

info

6  
  0
Kiedy rodziła się "Solidarność" dobiegałem trzydziestki. Pracowałem po studiach w Szkole i jak tylko w pracy zawiązała się inicjatywa, to oczywiście się zapisałem. Różne były koleje tej naszej małej grupy związkowej, ale uczestniczyliśmy w wielu wydarzeniach. Ale najważniejsze było to, że mieliśmy głęboką wiarę, że bierzemy udział w czymś niezwykle ważnym i że jest nas tylu. A potem Historia kopnęła to wszystko okutym butem - stan wojenny, niektórzy internowani, inni nie, ale wystraszeni. Jak w tramwaju - jedni siedzą, inni wiszą, a wszyscy się trzęsą!. A po kilku latach czerwiec 1989 i znowu chodziliśmy jak oczadzeni! Ale krótko! A potem zaczęło się to, co fenomenalny tekściarz Wojciech Młynarski ujął w zgrabnych kilku słowach: "Co by tu jeszcze spieprzyć, Panowie? Co by tu jeszcze?" I tak to od lat trwa..... !
stefek emigrant wewnętrzny (2025.08.27)

info

5  
  0
Mieliśmy solidarność - teraz mamy Kaczynarność
(2025.08.28)

info

1  
  0
@Staruszek portier. - O Balbinie też napisz, ok.
(2025.08.28)