Wybrany wątek opinii

Po co ludzi jeszcze bardziej denerwować. Każdy dorosły człowiek doskonale zdaje sobie sprawę, że tzw solidarność już dawno stała się tylko tubą pis-u całkowicie podległą dwóm facetom pt. duda. Tak skompromitowana to nie była nawet PZPR za czasów wrednego komunizmu. Wszystkim szefom tej organizacji stołek przyrósł do 4 liter, a lider tej komórki pisowsko prezydenckiej to osobnik o skandalicznie wazeliniarskim upodobaniu. To całe zło tej skompromitowanej i oderwanej od ludzi pracy partii
kombatant (2025.08.27)
@kombatant - I to jest racja
(2025.08.27)
@kombatant - Dudy niszczą wszystko
(2025.08.27)
@kombatant - Solidarność Dudy tuba PiSu
(2025.08.27)
Powrót do komentarzy