Wybrany wątek opinii
Po co ludzi jeszcze bardziej denerwować. Każdy dorosły człowiek doskonale zdaje sobie sprawę, że tzw solidarność już dawno stała się tylko tubą pis-u całkowicie podległą dwóm facetom pt. duda. Tak skompromitowana to nie była nawet PZPR za czasów wrednego komunizmu. Wszystkim szefom tej organizacji stołek przyrósł do 4 liter, a lider tej komórki pisowsko prezydenckiej to osobnik o skandalicznie wazeliniarskim upodobaniu. To całe zło tej skompromitowanej i oderwanej od ludzi pracy partii
Do moderacji
Odpowiedz
24
9
@kombatant - I to jest racja
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@kombatant - Dudy niszczą wszystko
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@kombatant - Solidarność Dudy tuba PiSu
Do moderacji
Odpowiedz
4
3