UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale co to ma do rzeczy? W Polsce mamy niż demograficzny. To prowadzi do zmniejszenia liczby uczniów w szkołach, szczególnie w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich, podmiejskich itd... i Ty chcesz na Bielanach szkołę stawiać? Serio? Raczej bym sie skupił na poprawie warunków w obecnych placówkach. A tu? działka z przeznaczeniem była na sprzedaż. Znalazł sie kupiec. Możliwe, że postawi Biedrone w której i tak będą tłumy :)
Nevil