A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kogo ?
.... niekompetentne osoby, już poprawiam błąd :-)
Nic dziwnego, że dostałeś tylko parę groszy skoro widać, że gramatyką i ortografią nie grzeszysz. Interpunkcji ci oszczędzę. 😉
W rytmie wody - Kumiela na topie 😁