UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic dziwnego, że dostałeś tylko parę groszy skoro widać, że gramatyką i ortografią nie grzeszysz. Interpunkcji ci oszczędzę. 😉

KolorowySenWarmii

Anuluj