Wybrany wątek opinii

Nie mam nic naprzeciw doborowi artystów na występy w Letnim Salonie już od kilku lat nie tylko muzycznym, a wprost przeciwnie Tylko dlaczego organizator ELBLASKIE Towarzystwo Kulturalne oprócz aktorów naszego Teatru nie zaprasza elbląskich artystów, Kilka lat temu na swoje 50 lecie ETK, jako gwiazdę zaprosiło zespół Czerwony Tulipan z Olsztyna. Może pora zmienić nazwę pierwszego członu tego towarzystwa na Warmińskie, ale czemu w takim razie finanse do ETK płyną z elblaskiego Ratusza ?
(2025.07.28)
Troll pisu
(2025.08.02)
Taki to zawsze widzi problem jak kaczka
(2025.08.02)
A kogo ?
(2025.08.03)
Powrót do komentarzy