Wybrany wątek opinii
Nie mam nic naprzeciw doborowi artystów na występy w Letnim Salonie już od kilku lat nie tylko muzycznym, a wprost przeciwnie Tylko dlaczego organizator ELBLASKIE Towarzystwo Kulturalne oprócz aktorów naszego Teatru nie zaprasza elbląskich artystów, Kilka lat temu na swoje 50 lecie ETK, jako gwiazdę zaprosiło zespół Czerwony Tulipan z Olsztyna.
Może pora zmienić nazwę pierwszego członu tego towarzystwa na Warmińskie, ale czemu w takim razie finanse do ETK płyną z elblaskiego Ratusza ?
Do moderacji
Odpowiedz
7
11
Troll pisu
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Taki to zawsze widzi problem jak kaczka
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
A kogo ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0