Wybrany wątek opinii

ETK jest mocno osadzone w elblaskim samorządzie w ratuszu, teresa siedzi w kilku komiskach, mańkut też znany, oni są w stowarzyszeniach i wspieraja elblaskich artysków, muzyków, i innych tęczowo-brunatnych więc dlaczego mieliby nie byc finansowani z puli Elblaga? Sam dostałem od nich parę razy jakies drobne i spoko; ) znowu nie wiesz nic o etk i elblagu a psizesz... czyżby POKO TROLL BETONOWY? trzeba was edukowac z tej TVPOKO
(2025.07.28)
Pisiot odlot
(2025.08.02)
Nic dziwnego, że dostałeś tylko parę groszy skoro widać, że gramatyką i ortografią nie grzeszysz. Interpunkcji ci oszczędzę. 😉
KolorowySenWarmii (2025.08.03)
Powrót do komentarzy