34
14.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nawet nie startował a wygrał.... to ci dopiero...
(2025.07.14)
Jak widać, słychać i czuć to opłaca się leczyć chorych. Tylko nikt nie dba o dobrostan mieszkańców. Jakość powietrza, wody, komunikacja w mieście, czy bezpieczeństwo wołają o pomoc! Jak się zgłasza uwagi w tych tematach to patrzą na człowieka jak na raroga... Nawet na cmentarzu niby jest ok, ale dla, ,swoich, ,.
akuku (2025.07.14)

info

2  
  3
A może by tak już na emeryturę ? Czy są lekarze i pielęgniarki Czy wystarczy budynek?
(2025.07.14)

info

3  
  1
W Elblągu potrzebny jest nowy szpital od zaraz wybudowany.
(2025.07.14)
Jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała, że jesteś matołem!!!!
Jack190 (2025.07.14)
Jakaś taka reguła tu panuje że peowskie czu, b. k
(2025.07.14)
Kup se Pan hulajnogę elektryczną i koniecznie kask
Pacjent (2025.07.14)
co z tego że budynek będzie jak wszyscy odchodzą z onkologii elbląskiej...
znafca (2025.07.15)

info

3  
  1
10,5 miesiąca na taką budowę w systemie ZiZ? O kurde, ja bym się nie podjął.
zenekspodsklepu (2025.07.15)

info

1  
  0
to z pieniędzy z neotvp w likwidacji ?
derwin (2025.07.15)

info

1  
  1