A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nawet nie startował a wygrał.... to ci dopiero...
Jak widać, słychać i czuć to opłaca się leczyć chorych. Tylko nikt nie dba o dobrostan mieszkańców. Jakość powietrza, wody, komunikacja w mieście, czy bezpieczeństwo wołają o pomoc! Jak się zgłasza uwagi w tych tematach to patrzą na człowieka jak na raroga... Nawet na cmentarzu niby jest ok, ale dla, ,swoich, ,.
A może by tak już na emeryturę ?
Czy są lekarze i pielęgniarki
Czy wystarczy budynek?
W Elblągu potrzebny jest nowy szpital od zaraz wybudowany.
Jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała, że jesteś matołem!!!!
Jakaś taka reguła tu panuje że peowskie czu, b. k
Kup se Pan hulajnogę elektryczną i koniecznie kask
co z tego że budynek będzie jak wszyscy odchodzą z onkologii elbląskiej...
10,5 miesiąca na taką budowę w systemie ZiZ? O kurde, ja bym się nie podjął.
to z pieniędzy z neotvp w likwidacji ?