UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak widać, słychać i czuć to opłaca się leczyć chorych. Tylko nikt nie dba o dobrostan mieszkańców. Jakość powietrza, wody, komunikacja w mieście, czy bezpieczeństwo wołają o pomoc! Jak się zgłasza uwagi w tych tematach to patrzą na człowieka jak na raroga... Nawet na cmentarzu niby jest ok, ale dla, ,swoich, ,.

akuku