A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po tym co czytam pod artykułami - normalny komentarz
a ja proponuję w tym łączniku tunelu którym się idzie n drugi budynek na końcu żeby uruchomić tam jakiś melex go korytarz jest bardzo długi 2 razy szedłem ze skierowaniem i torbą do przyjęcia tym tunelem po drodze nie ma nawet żadnej ławki żeby na chwilę usiąść a czułem się bardzo źle z tego ostatniego budynku chorzy chodzą na badania do bloku głównego to za daleka trasa dwa razy wiozła mnie pielęgniarka na wózku też miała dosyć bo ważę ponad 100 najwyższa pora żeby tam kursował jakiś wózek elektryczny i koniecznie po drodze tunelu ze 2 ławki
@pilafek4 - a gdzie szukacze kropek i przecinków?
@Netkot - tak własnie ty kocie powinieneś płacić za takie głupie komentarze
Oczywiście ja też, ale właśnie i Ty i inni też i trzeba tak zrobić
@Netkot - pani gelert - emeryturka
@syn i wnuk - "pani gelert - emeryturka" - ale wytłumacz o co Ci chodzi, nie rozumiem. Że niby ja jestem Gelert, czy co? Nie jestem
Gdzie budowea schronów ja się pytam ?
Schrony już były przed wyborami... tak samo jak prezydentem już był czaskoski..... wszyscy żeśmy widzieliśmy i słyszeliśmy.
ehhh.... czyżby szpital musiał sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na "turbo-raki" po najsłynniejszym preparacie z 2022 r. ? Niestety wśród znajomych, którzy wzięli ten "eksperyment" wysypało się tego sporo :( jak i innych dziwnych chorób także... i często w dość ekspresowym właśnie tempie :(