A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
prawda
ciekawe jaka będzie obsada tego obiektu? kolejni z przypadku?
Zgaduje w ciemno, że przetarg wygra przemysłówka i elektromet.
Szkoda gadać wygrały firmy które dysponują rzadnym. potecjalem.100%że się nie uda.