Wybrany wątek opinii
Kolejny artykuł i ani jednego komentarza w temacie, tylko naparzanka popisowa
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
@pilafek4 - Gdyż pisanie komentarzy powinno być płatne! miesięcznie, lub roczny abonament. "Akcja internet" PISu bardzo by osłabła
Do moderacji
Odpowiedz
9
13
@Netkot - Chyba PO. Pierwszy komentarz to komentarz typowego trolla platformerskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
20
10
Po tym co czytam pod artykułami - normalny komentarz
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@pilafek4 - a gdzie szukacze kropek i przecinków?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Netkot - tak własnie ty kocie powinieneś płacić za takie głupie komentarze
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Oczywiście ja też, ale właśnie i Ty i inni też i trzeba tak zrobić
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Netkot - pani gelert - emeryturka
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@syn i wnuk - "pani gelert - emeryturka" - ale wytłumacz o co Ci chodzi, nie rozumiem. Że niby ja jestem Gelert, czy co? Nie jestem
Do moderacji
Odpowiedz
1
2