Wybrany wątek opinii

Kolejny artykuł i ani jednego komentarza w temacie, tylko naparzanka popisowa
pilafek4 (2025.07.14)
@pilafek4 - Gdyż pisanie komentarzy powinno być płatne! miesięcznie, lub roczny abonament. "Akcja internet" PISu bardzo by osłabła
Netkot (2025.07.14)
@Netkot - Chyba PO. Pierwszy komentarz to komentarz typowego trolla platformerskiego.
(2025.07.14)
Po tym co czytam pod artykułami - normalny komentarz
Netkot (2025.07.14)
@pilafek4 - a gdzie szukacze kropek i przecinków?
(2025.07.14)
@Netkot - tak własnie ty kocie powinieneś płacić za takie głupie komentarze
(2025.07.14)
Oczywiście ja też, ale właśnie i Ty i inni też i trzeba tak zrobić
Netkot (2025.07.14)
@Netkot - pani gelert - emeryturka
syn i wnuk (2025.07.14)
@syn i wnuk - "pani gelert - emeryturka" - ale wytłumacz o co Ci chodzi, nie rozumiem. Że niby ja jestem Gelert, czy co? Nie jestem
Netkot (2025.07.14)
Powrót do komentarzy