A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@KAOWIEC - "... jak się widzi taką sztukę to trudno zachować kulturę... " Kochany, żeby coś zachować, to trzeba to mieć! A poza tym, to chyba jednak pisać należy KAŁOWIEC.
@KAOWIEC. - Kochany mój! Chyba KAŁOWIEC!!!
@ stefek - Ja twój kochany ?.... ty ty ty nie ze mną te numery!. I jeszcze piszesz o jakimś kałoowcu coś z tobą nie tak proszę Pana. Na rowerku też jeździsz z dwoma tymi tymi ?
@KAOWIEC. - A ty jeździsz bez tych tych dwóch? Pewnie jeszcze na biegowym?