UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ stefek - Ja twój kochany ?.... ty ty ty nie ze mną te numery!. I jeszcze piszesz o jakimś kałoowcu coś z tobą nie tak proszę Pana. Na rowerku też jeździsz z dwoma tymi tymi ?
KAOWIEC.
@ stefek - Ja twój kochany ?.... ty ty ty nie ze mną te numery!. I jeszcze piszesz o jakimś kałoowcu coś z tobą nie tak proszę Pana. Na rowerku też jeździsz z dwoma tymi tymi ?
KAOWIEC.