Wybrany wątek opinii
@ stefek - Ja twój kochany ?.... ty ty ty nie ze mną te numery!. I jeszcze piszesz o jakimś kałoowcu coś z tobą nie tak proszę Pana. Na rowerku też jeździsz z dwoma tymi tymi ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@KAOWIEC. - A ty jeździsz bez tych tych dwóch? Pewnie jeszcze na biegowym?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0