Wybrany wątek opinii

@ stefek - Ja twój kochany ?.... ty ty ty nie ze mną te numery!. I jeszcze piszesz o jakimś kałoowcu coś z tobą nie tak proszę Pana. Na rowerku też jeździsz z dwoma tymi tymi ?
KAOWIEC. (2025.07.10)
@KAOWIEC. - A ty jeździsz bez tych tych dwóch? Pewnie jeszcze na biegowym?
(2025.07.10)
Powrót do komentarzy