A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - Chłopaki z pierdla podziwiają występy z okien, czyli amfiteatr im niepotrzebny. Na elbląski "amfiteatr" szkoda było kasy, zajmuje tylko przestrzeń w parku.