21
02.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - Chłopaki z pierdla podziwiają występy z okien, czyli amfiteatr im niepotrzebny. Na elbląski "amfiteatr" szkoda było kasy, zajmuje tylko przestrzeń w parku.
bra (2025.07.04)