UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Chłopaki z pierdla podziwiają występy z okien, czyli amfiteatr im niepotrzebny. Na elbląski "amfiteatr" szkoda było kasy, zajmuje tylko przestrzeń w parku.

bra

Anuluj