UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Chłopaki z pierdla podziwiają występy z okien, czyli amfiteatr im niepotrzebny. Na elbląski "amfiteatr" szkoda było kasy, zajmuje tylko przestrzeń w parku.
bra
@MariuszLewandowski-Fc - Chłopaki z pierdla podziwiają występy z okien, czyli amfiteatr im niepotrzebny. Na elbląski "amfiteatr" szkoda było kasy, zajmuje tylko przestrzeń w parku.
bra