A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wybory, wybory i po wyborach
Na obrazie, linia 204 - wylot z Elbląga do Centralnego Portu Komunikacyjnego ( przy wiadukcie od S7 )
W tle po lewej przy torach nastawnia rozjazdu na trasę nadzalewową
Czekamy na trasę Elbląg-Gdańsk przez Nowy Dwór
Chyba cię pokręciło. W każdej wiosce stacja kolejowa?
Może najpierw zrobicie obiecany remont budynku dworca pkp Gronowo Elbląskie, a dopiero później weźmiecie się za kolejny projekt nieroby. Z budynku sypią się już cegły na głowę nieudacznicy.
Przejazd na Malborskiej... Tragedia. W Karczowiskach zamyka się na ok.50 sekund. Na Malborskiej na ćwierć wieku. Ta sama trasa kolejowa.
A wind dla pasażerów z bagażem nadal nie ma na dworcu PKP w. Czyli wiocha.