UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może najpierw zrobicie obiecany remont budynku dworca pkp Gronowo Elbląskie, a dopiero później weźmiecie się za kolejny projekt nieroby. Z budynku sypią się już cegły na głowę nieudacznicy.


Anuluj