Wybrany wątek opinii

ZARAZ! ZARAZ!!!! Uczestniczyłem 4 lata temu w audycie jako mieszkaniec Gronowa Elbląskiego odpowiadając na pytania i również wnosząc wnioski takie jak budowa stacji kolejowej w Oleśnie i Karczowiskach Górnych. Pani która prowadziła audyt zapowiedziała, że remont wiąże się z budową i przebudową istniejących przystanków, oraz budowie wiaduktów jeśli linia zwiększy prędkość do 160km/h. Ci się stało z tym projektem? Gdzie jest rozwój regionu? Gdzie są te wszystkie pieniądze?
(2025.07.02)
Stacji kolejowej? Może jeszcze lotnisko wam tam zbudować? Przystanek osobowy co 50m? Czoło składu wjedzie do jednej wsi, a ostatni wagon będzie stał w poprzedniej? Wy tam wszyscy macie tyle passatów b5,że wystarczy do przewożenia wszystkich mieszkańców. Chyba, że prawka za chlanie pozabierane. Taka opcja też istnieje.
KapitanSzyderca (2025.07.02)
Chyba cię pokręciło. W każdej wiosce stacja kolejowa?
(2025.07.03)
Powrót do komentarzy