UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Od 10 lat jestem na targowisku w każdy wtorek i sobotę i nigdy przenigdy nie sprzedawano tam żywych zwierząt a Ci straszą kontrolami i czarny PR w okół targowiska buhahah Ale oczywiście masowe hodowle na potrzeby biedry i Lidla nie są winne... brak słów w jakim świecie żyjemy nic dziwnego że Polska wymiera