UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od 10 lat jestem na targowisku w każdy wtorek i sobotę i nigdy przenigdy nie sprzedawano tam żywych zwierząt a Ci straszą kontrolami i czarny PR w okół targowiska buhahah Ale oczywiście masowe hodowle na potrzeby biedry i Lidla nie są winne... brak słów w jakim świecie żyjemy nic dziwnego że Polska wymiera