Wybrany wątek opinii

Od 10 lat jestem na targowisku w każdy wtorek i sobotę i nigdy przenigdy nie sprzedawano tam żywych zwierząt a Ci straszą kontrolami i czarny PR w okół targowiska buhahah Ale oczywiście masowe hodowle na potrzeby biedry i Lidla nie są winne... brak słów w jakim świecie żyjemy nic dziwnego że Polska wymiera
(2025.06.14)
Bo sprzedaż zwierząt zazwyczaj odbywała się w bardzo wczesnych godzinach porannych w niedzielę
Spacerowicz (2025.06.14)
Powrót do komentarzy