UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

już mamy jednego nieomylnego, no przepraszam dwóch, jeden to niby płemieł, a drugi właśnie dostał wciry w wyborach. Jak rozumiem jaśnie nam panujący Majkel też podążą tą ścieżką???

antyryży

Anuluj