UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
już mamy jednego nieomylnego, no przepraszam dwóch, jeden to niby płemieł, a drugi właśnie dostał wciry w wyborach. Jak rozumiem jaśnie nam panujący Majkel też podążą tą ścieżką???
antyryży
już mamy jednego nieomylnego, no przepraszam dwóch, jeden to niby płemieł, a drugi właśnie dostał wciry w wyborach. Jak rozumiem jaśnie nam panujący Majkel też podążą tą ścieżką???
antyryży