UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dariusz B, nie chwaląc się mój były sąsiad to nie zły wariat, uwielbiam gościa, kiedyś mu zaproponowałem żebyśmy z muzeum we Francji ukradli u-bota wyprodukowanego u w Elblągu :-)))
Dariusz F
Dariusz B, nie chwaląc się mój były sąsiad to nie zły wariat, uwielbiam gościa, kiedyś mu zaproponowałem żebyśmy z muzeum we Francji ukradli u-bota wyprodukowanego u w Elblągu :-)))
Dariusz F