UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dariusz B, nie chwaląc się mój były sąsiad to nie zły wariat, uwielbiam gościa, kiedyś mu zaproponowałem żebyśmy z muzeum we Francji ukradli u-bota wyprodukowanego u w Elblągu :-)))

Dariusz F

Anuluj