UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aż szkoda, że wymiary "Jantara" nie pozwalają na pokonanie kanału elbląskiego. Stanowiłby niesamowitą atrakcję nie tylko dla polskich turystów.

RomanR

Anuluj