UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aż szkoda, że wymiary "Jantara" nie pozwalają na pokonanie kanału elbląskiego. Stanowiłby niesamowitą atrakcję nie tylko dla polskich turystów.
RomanR
Aż szkoda, że wymiary "Jantara" nie pozwalają na pokonanie kanału elbląskiego. Stanowiłby niesamowitą atrakcję nie tylko dla polskich turystów.
RomanR