UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Sylvi - Zgadzam się w 100%, na modrzewinę cięzko jest się dostać, są tu pracownicy fizyczni jak i biurowi który pracują albo od 6 do 14,albo też od 8 do 16 i nie mają jak poźniej wrócić do domu chyba że na piechotę..
ehhhhh