UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Sylvi - Zgadzam się w 100%, na modrzewinę cięzko jest się dostać, są tu pracownicy fizyczni jak i biurowi który pracują albo od 6 do 14,albo też od 8 do 16 i nie mają jak poźniej wrócić do domu chyba że na piechotę..

ehhhhh