UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z artykułu wynika, że Muzeum Archeologiczno-Historyczne stanie się organem właścicielskim statku. To trochę jak psikus losu, bo na mieście mówi się, że dyr. M.Siedler był bardzo przeciwny włączeniu MA-H do tego projektu kiedy Stowarzyszenie Denar go do tego namawiało. Co innego jak Prezydent Elbląga podjął decyzję, żeby się zaangażował. Szkoda, że tak to się potoczyło. Ale być może nie jest jeszcze za późno by jednak dyr. Siedler w większą sympatią odniósł się do pasjonatów, którzy przeprowadzili ten projekt z sukcesem przez Budżet Obywatelski. Statek będzie pływającym obiektem / eksponatem pozostającym na stanie MA-H. Czyli MA-H będzie go miało niejako na stanie i będzie odpowiedzialne za ten eksponat. W każdym muzeum by się z tego cieszono. A jak będzie w Elblągu zobaczymy. Zadecyduje o tym postawa dyr. Siedlera. Jeśli będzie traktował z wyższością Stowarzyszenie Denar, to nie wróżę temu projektowi sukcesu