UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PO nie robi kompletnie NIC 300 milionów deficyt i zero inwestycji. Widać to nie tylko na przekopie ale i w całym kraju. Co oni robią z tą kasą DT może zakopuje w Zakopanem Albo.... idzie w bok. Mam nadzieję że PO szybkimi upadku tej zbieraniny za wszystko odpowiedzą... PO=totalny zastój w gospodarce i zamykanie firm.