78
15.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak, tak... historii musimy sie uczyć od Piotra Rubika buhahah
(2025.05.15)
wow, taki ciekawy włóż nos do kawy
(2025.05.15)
Można robić zdjęcia ponieważ teren areoklubu nie jest oznaczony odpowiednimi znakami
Pawel678 (2025.05.15)

info

3  
  4
A proszę mi pokazać na oplotowaniu areoklubu odpowiednie oznaczenia
Pawel678 (2025.05.15)
@PIT STOP - Dlaczego, dlaczego, ' są pytania na które nie ma odpowiedzi- panowie dziennikarze rejon suwalski I kalingradzko- elbląski albo kròlewiecko- elbląski jak kto woli to obecnie najniebezpieczniejsze miejsca na świecie, tyle to juž powinniŝcie wiedzieć, ale jeśli nawet nikt Wam tego nie powiedział to lepiej zajmijcie się piekarczykami, prognozą pogody - tego też nikt nie jest w stanie przewidzieć, ale dlaczego pada deszcz? - tu będzie już łatwiej Wam pomóc I wyjaśnić dlaczego tak się dzieje. A jak chcesz wiedzieć więcej w sprawie wojska -załóž mundur to dokładniej poznasz wojskowe plany.
Taka prawda.. (2025.05.15)
Nowy pas startowy by się przydał no i reszta by te lotnisko w Elblągu żyło.
(2025.05.15)

info

3  
  6
A to jest ważny generał, bo ukończył studia w Collegium Tumanum, ale o tym "sza" - tajemnica jak skończył.
(2025.05.15)

info

6  
  1
Nie ma powodu do niepokoju? Niestety jak się patrzy na to to niepokój wzrasta... dalej nie pisze bo, ,tajne przed przeczytaniem spalić, ,!
akuku (2025.05.15)

info

2  
  1
Dokładnie 😹
(2025.05.15)
Na zdjęciu widać pana ktory angielskiego nie umie ale od lat zajmuje poważna posadę. Ktoś wie dlaczego?
Ciekawski (2025.05.15)