UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma powodu do niepokoju? Niestety jak się patrzy na to to niepokój wzrasta... dalej nie pisze bo, ,tajne przed przeczytaniem spalić, ,!
akuku
Nie ma powodu do niepokoju? Niestety jak się patrzy na to to niepokój wzrasta... dalej nie pisze bo, ,tajne przed przeczytaniem spalić, ,!
akuku