UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Orły Pawła i karolka - Bramki Ełku to fart - samobój i 2 karne (1 nie powinno być). Szkoda, że Olimpia nie ma nigdy farta.
elblążaninek
@Orły Pawła i karolka - Bramki Ełku to fart - samobój i 2 karne (1 nie powinno być). Szkoda, że Olimpia nie ma nigdy farta.
elblążaninek