UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Orły Pawła i karolka - Bramki Ełku to fart - samobój i 2 karne (1 nie powinno być). Szkoda, że Olimpia nie ma nigdy farta.

elblążaninek

Anuluj