A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Policja powinna podziękować obywatelom za czujność to po pierwsze. Czy oprócz pokazywania placu zabaw panowie inżynierowie mają też w zwyczaju nawoływać obce dzieci bądź je zaczepiać? To pytanie do Policji czy chcielibyście by wasze dzieci były fotografowane i zaczepiane na placu zabaw przez obcych? Nie sądzę by to było właściwe zachowanie a my rodzice będziemy dalej czujni bo widać na władze nie można liczyć.
@Qń - Tylko skąd wiesz, że osoba, która zamieściła post jest w ogóle katolikiem? Teraz większość Polaków wierzy bardziej w media społecznościowe i chce zabłysnąć w sieci, niż realnie obchodzi go druga osoba. Nie wiesz kim jest ta osoba i co nią kierowało, więc skąd możesz wiedzieć jaką i czy w ogóle jakąś religię wyznaje.
Z jednej strony masz rację. Wiadomo, że my jako dorośli ZAWSZE będziemy robić wszystko by dzieci były bezpieczne. Ale obiektywnie patrząc to panowie policjanci wg. polskiego prawa co mieliby zrobić?Nie ma zakazu fotografowania w takich miejscach więc podstaw do zatrzymania tymbardziej. Jak panowie wypełniali polecenia funkcjonariuszy i na spokojnie współpracowali to co mieli by policjanci zrobić?Na glebę ich rzucić?Wtedy by dopiero była afera, że"zomo, milicja i rasiści". I zapewne z naszych podatków"miłośnicy"fotografii ładne odszkodowanie by wywalczyli. Myślę, że policjantom też to bardzo się nie spodobało. Wkońcu chodzi o dzieci, ale nasze prawo jest takie a nie inne. Jak by zrobili coś więcej to najprawdopodobniej pożegnali by się z robotą. Ale szacunek dla obywateli, że reagują i dla policjantów, że szybko zainterweniowli i dojechali by to sprawdzić. Nikogo nie bronię, ale staram się być OBIEKTYWNY I BEZSTRONNY
POZDRAWIAM