UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komenda Miejska Policji w Elblągu niech przestanie apelować do mieszkańców Elbląga, tylko niech zapewni nam bezpieczeństwo.
Zły
Komenda Miejska Policji w Elblągu niech przestanie apelować do mieszkańców Elbląga, tylko niech zapewni nam bezpieczeństwo.
Zły