UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pragmatyk - Pragmatyk-jesli nie widzisz, ze KO kontynuuje taką samą politykę jak Pis wzgl. emigrantów, to wspólczuję.
@pragmatyk - Pragmatyk-jesli nie widzisz, ze KO kontynuuje taką samą politykę jak Pis wzgl. emigrantów, to wspólczuję.