UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pragmatyk - Pragmatyk-jesli nie widzisz, ze KO kontynuuje taką samą politykę jak Pis wzgl. emigrantów, to wspólczuję.


Anuluj