UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabudować całą starówkę łącznie z bulwarem i placem katedralnym. Oczywiście odtworzyć tak jak było do 1945 roku.
Zabudować całą starówkę łącznie z bulwarem i placem katedralnym. Oczywiście odtworzyć tak jak było do 1945 roku.