A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co może się dziać w wygaszanej odlewni? Wygaszanie. Zamykanie tematu odlewni.
Zlikwidować wszystko i nie będzie niczego
Zamykana odlewnia mogłaby produkować elementy dla PGZ np. pociski do późniejszej obróbki itp.
PiS by juz to dawno zrobiło, bez tej lewackiej UE. W czerwcu bedzie wiadomo, czy bedą pieniadze ?. Akurat po wyborach prezydenckich?Idę o zakład, że za Tyfuska, nie bedzie, żadnego Portu w Elblągu.