14
28.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co może się dziać w wygaszanej odlewni? Wygaszanie. Zamykanie tematu odlewni.
(2025.03.31)
Zlikwidować wszystko i nie będzie niczego
(2025.03.31)

info

3  
  0
Zamykana odlewnia mogłaby produkować elementy dla PGZ np. pociski do późniejszej obróbki itp.
Wolfram (2025.04.02)
PiS by juz to dawno zrobiło, bez tej lewackiej UE. W czerwcu bedzie wiadomo, czy bedą pieniadze ?. Akurat po wyborach prezydenckich?Idę o zakład, że za Tyfuska, nie bedzie, żadnego Portu w Elblągu.
(2025.04.03)

info

2  
  0