Wybrany wątek opinii
Nie no nie wygłupiajcie się. Piszecie noty prasowe nt wynajmu hangaru? Dużo ciekawsze jest to co dzieje się w wygaszanej odlewni GE. Zainteresujcie się co tam się dzieje, a dzieje się tyle i w takim tempie, że szczęka może opaść
Do moderacji
Odpowiedz
22
8
To jest artykuł o samolotach i OPEGIEKA, a nie o odlewni i GE. Jak jesteś taki podjudzacz sygnalista, to sam napisz artykuł o odlewni i GE. Jak portel się zainteresuje i opublikuje to nawet ci zapłaci. Jak nie zrozumiałeś przekazu tego artykułu, to też bieda umysłowa. Bardzo ładnie wypunktowano miastu, że nasze "lotnisko" to podmokłe pastwisko i nic więcej i elbląska firma, która chciałaby z niego korzystać musi uciekać do innego miasta, bo tu nie ma warunków, a mogłyby być.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Co może się dziać w wygaszanej odlewni? Wygaszanie. Zamykanie tematu odlewni.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Zamykana odlewnia mogłaby produkować elementy dla PGZ np. pociski do późniejszej obróbki itp.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0